Hakkımızda

CHARMZONE; Kurucusu eczacı Kwang- Seok Kim’in cilt üzerine yaptığı çalışmalar için açtığı dermatolojik bir eczane olan ilk firması “Pibo Pharmacy” ile ürettiği cilt bakım ürünlerinin kısa sürede popüler olması sonrasında çalışmaları geliştirerek yaklaşık 20 yıl boyunca edindiği tecrübe ve birikim sonucunda, 1984 yılında CHARMZONE COSMETICS adıyla profesyonel bir cilt bakım firması olarak kurulmuştur.

Orjinali Kore’ce “Çok İyi” kelimesinden gelen CHARMZONE, geliştirdiği özel patentli içeriklere sahip ürünleriyle saygın ve profesyonel bir cilt bakım markası haline gelmiştir. 34 yıllık cilt bakımı üzerine araştırma ve geliştirme tecrübesine sahip firmanın kendi operasyonu altında olan 19.080 m2 boyutunda üretim fabrikası, 762,15 m2 boyutunda Ar&Ge laboratuvarı, 34 adet patenti bulunmaktadır. Bu patentlerden Charm In Cell serisinde kullanılan TocoVita-C içeriği, Kore Bilim Bakanlığı tarafından IR52 Jangyoungsil özel ödülüne layık görülmüştür.


ALERTA YAŞAM TEKNOLOJİLERİ A.Ş., G.Kore ile olan 15 yılın üzerindeki ticaret tecrübesi sonucunda, Türk tüketicisini yükselmekte olan K-Beauty trendi, kimyasal içeriklerden arındırılmış en doğal bileşenlerden oluşan Kore kozmetiği ve Kore cilt bakım rutini ile tanıştırma kararı ile kurulan CHARMZONE markasının yetkili ve tek resmi Türkiye distibütörüdür.

Yükleniyor...